Легкоатлет Владислав Загребельний виграв “золото” Паралімпіади в стрибках у довжину

2 вересня 202111:34

Український спортсмен Владислав Загребельний став чемпіоном XVI літньої Паралімпіади у японському Токіо.

У четвер, 2 вересня, легкоатлет здобув золоту медаль у секторі для стрибків у довжину, встановивши європейський паралімпійський рекорд в класі Т37 – 6,59 метра.

Дніпрянину Владиславу Загребельному 29 років. На Чемпіонаті світу з легкої атлетики (2019 року), що проходив у Дубаї (ОАЕ) змагався у трьох дисциплінах: біг на 100 і 200 метрів, а також стрибки у довжину. Завоював бронзову нагороду стрибнувши на 6,07 м.

Станом на ранок 2 вересня (за київським часом) збірна України виборола на Паралімпійських іграх-2020 загалом 77 медалей (19 золотих, 35 срібні й 23 бронзових) і посідає п’яте місце в загальному заліку.