Сьогодні українські спортсмени на Паралімпійських іграх у Токіо завоювали два золота

29 серпня 202110:28

Золотими призерами стали Оксана Зубковська та Роман Полянський.

Сьогодні українські спортсмени на Паралімпійських іграх в Токіо завоювали дві золоті медалі.

Легкоатлетка Оксана Зубковська стала золотою призеркою Паралімпійських ігор у стрибках у довжину.

Роман Полянський отримав золоту нагороду в академічному веслуванні на 2000 м.

У загальнокомандному заліку Україна на 5 місці: 10 золотих, 17 срібних і 9 бронзових медалей.

Нагадаємо, бронзовим призером Ігор-2020 у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 73 кг став українець Руфат Магомедов.

У п’ятницю, 27 серпня, третю золоту медаль отримала українська плавчиня Анна Стеценко.

Національна паралімпійська збірна України виступає в Токіо в 15-ти з 22-х видів спорту. Це – бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратріатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо і фехтування на візках.

XVI літні Паралімпійські ігри триватимуть до 5 вересня.